10-lecie Platformaopon.pl

platforma opon - hurtownia opon b2b

Największa polska platforma B2B dla branży oponiarskiej właśnie obchodzi 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji nowi użytkownicy mogą wziąć udział w specjalnej promocji „10 lat z Platformaopon.pl”. Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy lub sklep z akcesoriami samochodowymi to świetna okazja, by zarejestrować się na Platformaopon.pl i choćby przetestować jej działanie.

10 lat z PlatformaOpon.pl

Specjalna promocja „10 lat z Platformaopon.pl” trwa do końca maja 2019. Skierowana jest do nowych użytkowników, którzy założą bezpłatne konto w serwisie i dokonają pierwszego zakupu. Platformaopon.pl nagrodzi nowych użytkowników atrakcyjnym upominkiem rzeczowym. To okazja nie tylko do tego, by zdobyć ciekawy gadżet, ale przede wszystkim do tego, by sprawdzić, jak działa serwis i jakie korzyści może uzyskać firma, która za jej pośrednictwem zamawia produkty z branży oponiarskiej. Na Platformaopon.pl zarejestrowani są najwięksi producenci opon oraz podmioty, dla których sprzedaż opony i felgi jest podstawową działalnością. To także niejedna hurtownia opon samochodowych, która w swojej ofercie posiada opony całoroczne, opony do samochodów osobowych, opony ciężarowe czy opony rolnicze. Każdy z zarejestrowanych użytkowników serwisu może więc nawiązywać współpracę z takimi podmiotami, by nabywać opony wedle indywidualnego zapotrzebowania.

Co ważne, zamówienia nie muszą odbywać się w ilościach hurtowych. Można zamawiać dokładnie takie opony i w takiej ilości, jaka jest realnie potrzebna. Obniża to koszty, jakie wiążą się z koniecznością magazynowania opon czy felg. Dodatkowo Platformaopon.pl działa jak świetna porównywarka cen – zarejestrowane serwisy, sklepy czy warsztaty samochodowe mogą więc wybierać hurtownie oferujące produkty najtaniej. Nikogo nie ogranicza lokalizacja, bo dostawa z Platformaopon.pl jest darmowa.

Dla kogo PlatformaOpon.pl

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy, serwis albo sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi, szukasz nowych dostawców, chcesz ograniczyć koszty albo zwiększyć zyski poprzez rozszerzenie swojego asortymentu, Platformaopon.pl ma dla Ciebie korzystną propozycję. Rejestracja w serwisie jest darmowa, więc warto poświęcić kilka chwil. Teraz nadarza się ku temu doskonała okazja – nowi użytkownicy, którzy zrealizują pierwsze zamówienie, otrzymują nagrodę specjalną. A wszystko to w ramach promocji „10 lat z Platformaopon.pl”, która trwa do końca maja.

Zobacz także:
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*