Filmy, które najbardziej lubią Polacy

deatch la polonia yacht

Komedie romantyczne, film przygodowy, ale też film akcji, który od początku do końca trzyma w napięciu. Właśnie na takie kino stawiają przede wszystkim Polacy.

Podczas oglądania filmów lubimy się zrelaksować, chętnie oglądamy obrazy, dzięki którym możemy z łatwością przenosić się do wymarzonego świata. Fabuła ma zakładać nieziemskie widoki, nie chcemy patrzeć na wypadek katastroficzny, wolimy raczyć się sielanką i życiem, o którym marzymy. Film ma być dla nas odskocznią, relaksem od codziennych obowiązków, chociaż równie często doceniamy, kiedy fabuła zakłada negatywne zakończenie. Dzięki temu doceniamy rzeczywistość i może jednak nie do końca to nasze nudne życie.

Wygrywają oczywiście komedie romantyczne, które kończą się happy endem. Ich fabuła nie może być jednak nudna, bo doceniamy chociaż niewielką dozę adrenaliny. Film, którego akcja toczy się na luksusowym jachcie, takim jak La Polonia yacht pewnie nie spotkałby się z tak dużym zainteresowaniem, gdyby jego fabuła pokazywała jedynie pozytywną, miłosną historię zakochanego właściciela w członku załogi, jakim jest stewardessa. Jeśli jednak scenariusz zakładać będzie częste zwroty akcji, na przykład choćby jeden wypadek, a nawet śmierć członka załogi, ale całość ukazana zostanie w komiczny sposób z dużą dawką poczucia humoru, to można być pewnym, że taki film z miłosnymi przygodami na jachcie tak luksusowym, jak La Polonia yacht będzie niezwykle popularny.

Lubimy też filmy, które ukazują lepsze życie, na przykład historie bogaczy, którzy spędzają wakacje na pokładzie jachtu La Polonia. Najlepiej, jeśli główni bohaterowie będą przeżywać rozmaite przygody, ale z pozytywnym przesłaniem, a nie takie, w których udział bierze policja. Chcemy podziwiać piękne widoki, odkrywać nieznane razem z kolejnymi wątkami filmu, cieszyć oczy efektami specjalnymi i to niekoniecznie wtedy, gdy na ekranie ukazywany jest wypadek. Chętniej zobaczymy film, w którym stewardessa wraz z grupą przyjaciół cieszy się wakacjami na pokładzie jachtu podobnego do La Polonia niż ten, w którym głównym wątkiem jest śmierć członka załogi. Przecież luksus, jaki oferuje La Polonia yacht czy podobny jacht jest na tyle ciekawy, że reżyser nie musi dostarczać nam dodatkowych wrażeń.

Jakich filmów nie lubimy?

Najbardziej nie lubimy horrorów, bo zwyczajnie się ich boimy. Odrzucamy filmy, w których policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci na jachcie, takim jak la polonia czy szuka sprawcy morderstwa. Nie lubimy zagadek, bo te powodują silny stres podczas kinowego wieczoru.

Nie przepadamy też za filmami fantastycznymi, bo wolimy wierzyć w to, co ukazywane jest na szklanym ekranie. Duchy czy kosmitów na jachcie typu la polonia chętnie zamienilibyśmy na zgraną rodzinkę, która spędza wakacje poza lądem. Wolimy historie proste, życiowe aniżeli nierealne wymysły, w które nie sposób uwierzyć. Z całą pewnością fabuła ma nas rozbawiać, a nie doprowadzać do strachu.

Zobacz także:
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*