Jak samodzielnie zdjąć manicure hybrydowy?

manicure hybyrdowy warszawa

W czasie pandemii koronawirusa przez długi czas gabinety kosmetyczne pozostawały zamknięte, a stylistki paznokci z dnia na dzień przestały mieć możliwość wykonywania swojej pracy i chociaż dzisiaj tego rodzaju obiekty mogą być już otwarte przy zachowaniu wszelkich środków higieny oraz bezpieczeństwa zgodnie z reżimem sanitarnym, to nadal grono pań obawia się wizyt w takich placówkach.

Problem ze zdjęciem manicure hybrydowego

Pamiętajmy przy tym, że większość wykonuje dzisiaj manicure hybrydowy, który jest utwardzany specjalną lampą. Nie tak łatwo go usunąć, nie wystarczy jedynie zwykły zmywacz. Dla tych pań, które zdecydowały się nadal stosować społeczną izolacją, przedstawiamy prosty sposób na to, by pozbyć się hybrydy i móc stworzyć inny, dowolny manicure.

Domowy sposób na bezpieczne zdjęcie paznokci hybrydowych

Specjaliści z Salonu Urody Impress podpowiadają, jak usunąć manicure hybrydowy. Warszawa (więcej informacji można znaleźć tutaj https://impress.waw.pl/pielegnacja_dloni_i_stop.php) i inne miasta na terenie całego naszego kraju dysponują drogeriami, w których z łatwością znaleźć można specjalny zmywacz do manicure hybrydowego. Do tego niezbędny będzie jeszcze pilnik, folia aluminiowa oraz drewniana szpatułka i waciki.

1. Ścieramy wierzchnią warstwę hybrydy pilnikiem,
2. Nasączamy wacik zmywaczem i nakładamy na płytkę paznokcia,
3. zawijamy paznokieć folią aluminiową,
4. Czekamy 5-15 minut,
5. Miękki lakier zdejmujemy z płytki paznokcia szpatułką.

Taki zabieg nie niszczy paznokci, zabezpieczająco możemy użyć jeszcze naturalny olejek nawilżający albo gotową odżywkę do paznokci.

Zobacz także:
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*