Jesienna ramówka 2017 – Czym zaskoczy widzów TVN, TVP i Polsat?

ramówka 2017

Jesień zapowiada się niezwykle ciekawie, jeśli tylko mamy w planach czas wolny spędzać przed ekranem telewizora. Topowe stacje proponują widzom nie lada atrakcje. Już od września rozpoczną się emisje seriali oraz programów dobrze znanych i lubianych, ale liczyć możemy również na szeroki wachlarz nowości.

Powrót do przeszłości

TVP wraca do produkcji programów, które cieszyły się ogromną popularnością jeszcze w latach 90-tych. Liczyć możemy na teleturniej „Koło Fortuny”, który niegdyś prowadził Wojciech Pijanowski, a teraz w tej roli wystąpi Rafał Brzozowski.

Od września emitowany będzie też program kryminalny „Magazyn Kryminalny 997” i tutaj prowadzący się nie zmienia, nadal będzie nim Michał Fajbusiewicz.

Nowe programy, na które czekamy

TVN zapowiada „Drzewo marzeń”, to program, który poprowadzi Mateusz Gessler. Polsat oferuje zaś „Supermodelka Plus Size”, w którym prowadzącymi będą Ewa Minge i Rafał Maślak. Na Polsacie obejrzymy też nowe reality show „Wyspa przetrwania”. Propozycja TVP to zaś program rozrywkowy „Rodzina wie lepiej” oraz teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia”.

Całkiem nowe seriale

W dwójce oglądać będziemy mogli serial kryminalny „Miasto Skarbów”, w którym główną rolę gra Magdalena Różdżka i Aleksandra Popławska. Widzów zaskoczy też ciekawy serial komediowy „Pod wspólnym niebem”.

TVN już od początku sierpnia zapowiada prawdziwy hit. To serial „Diagnoza” z Mają Ostaszewską w roli głównej.

Polsat proponuje zaś „W rytmie serca” z Mateuszem Damięckim i Barbarą Kurdej-Szatan.

To, co lubimy najbardziej

Niesłabnącą popularnością cieszą się seriale, które przez lata zdążyły już zyskać wielką sympatię widzów. Od września na ekrany wraca „M jak Miłość” w dwójce, „Dziewczyny ze Lwowa” i „Klan” na jedynce, „Przyjaciółki” i „Pierwsza miłość” na Polsacie czy „Na wspólnej” oraz „Druga szansa” na TVN.

Wracają też nowe sezony rozrywkowych programów. To między innymi bezsprzeczny hit dwójki „The Voice of Poland”, „Rolnik szuka żony” w stacji TVP1 oraz TVN-owskie „Kuchenne rewolucje”, „MasterChef”, „Azja Express”. Polsat znowu proponuje „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Nasz nowy dom”.

Która stacja będzie mogła pochwalić się największą oglądalnością? To okaże się już niebawem. Największe szanse ma Polsat, który osiągał najlepsze wyniki w czasie tegorocznych wakacji. Na drugim miejscu znalazł się TVN, dalej TVP 2 i na końcu TVP 1.

Zobacz także:
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*