Kursy na księgową

księgowa

Co ciekawe, chociaż zawód księgowej ciesz się w Polsce niesłabnącą popularnością, to nadal nie powstał jeszcze kierunek studiów, na którym chętni zdobywaliby wiedzę ściśle związaną z pracą w biurze rachunkowym czy na stanowisku księgowej.

Owszem, osoby, które chcą rozpocząć właśnie taką ścieżkę kariery mogą studiować rachunkowość czy ekonomię – zarówno w stopniu licencjackim jak i magisterskim. Dobrym rozwiązaniem wydają się być również roczne studia podyplomowe, dzięki którym w późniejszym etapie istnieje możliwość zdobycia tytułu głównej księgowej czy dyplomowanej księgowej.

Nie ma co ukrywać, że wiedza z zakresu księgowości musi być na bieżąco uzupełniana. Wszystko za sprawą zmieniającego się prawa pracy czy tego, jakie dotyczy prowadzenia działalności gospodarczej. Wszystkim, przydają się więc kursy doszkalające. Można je łatwo znaleźć wpisując w dowolną wyszukiwarkę hasło typu „rachunkowość olsztyn” czy „kursy dla księgowej poznań”. Z takowych, korzystać mogą zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą na stanowisku księgowej jak i doświadczeni pracownicy. Szkolenia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, wystarczy tylko wybrać odpowiedni pod względem indywidualnych preferencji.

Zobacz także:
2 Komentarze

  1. Ciężko znaleźć dobrą księgową zwłaszcza że jest pełno firm wpychających przy okazji jakieś dodatkowe głupoty do usługi księgowej, które z księgowością nie mają nic wspólnego

    • Masz rację i popieram bo sam się też nadziałem na coś w stylu a dodatkowo mamy dla Pana wyśmienitą ofertę blablabla. Sądzę że takie kursy są przydatne szczególnie młodym firmom, których nie stać na księgową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*