Depilacja laserowa zgodnie z indywidualnymi potrzebami

depilacja laserowa mokotów

Nie masz czasu na żmudne golenie zbędnego owłosienia jednorazową maszynką? Odczuwasz ból podczas depilacji woskiem? Chcesz wreszcie cieszyć się idealnie gładką skórą bez zabiegów, podczas których odczuwasz dyskomfort? Teraz jest na to skuteczny sposób. Depilacja laserowa mokotów i inne dzielnice.  Zdecyduj się na depilację laserem i ciesz się skórą bez włosków w wybranej partii ciała. Najnowocześniejsze urządzenia laserowe pozwolą usunąć każdy rodzaj włosów raz na zawsze. Dowiedz się więcej.

Depilacja laserowa a partia ciała

Innowacyjne urządzenia, takie jak laser Light Sheer pozwalają trwale usuwać nadmierne owłosienie z wybranej partii ciała. Włoski najczęściej usuwa się z okolic pach, kończyn dolnych oraz stref intymnych, ale możliwa jest również depilacja laserowa wąsika, klatki piersiowej, pleców czy pośladków. Tak naprawdę część ciała nie ma znaczenia. Ważne jest jedynie właściwe przygotowanie. Włosy przed depilacją powinny być zgolone na krótko, ale nie usunięte woskiem, kremem do depilacji ani pęsetą. Skóra nie może być opalona, potraktowana samoopalaczem ani balsamem. Musi być czysta i niepodrażniona. Zabieg depilacji laserem nie zostanie przeprowadzony na skórze zranionej, z łuszczycą, bielactwem, aktywną opryszczką. Przeciwwskazaniem jest również ciąża, okres karmienia piersią czy choroby onkologiczne. O możliwości przeprowadzenia zabiegów laserowych zawsze decyduje specjalista. To on wyklucza przeciwwskazania, dobiera właściwe urządzenie laserowe i określa liczbę koniecznych do realizacji zabiegów. Wiele zależy od kwestii indywidualnych, znaczenie ma nie tylko partia ciała, ale także sama struktura włosków i gęstość zarostu. Aby depilacja laserowa bikini czy innej strefy mogła być skuteczna, należy dobrać najlepsze urządzenie.

 

Depilacja laserowa włosów grubych i ciemnych

Chociaż wydaje się, że włosy gęste i ciemne są trudniejsze do usunięcia, to w przypadku laserowych wiązek światła jest zupełnie odwrotnie. Innowacyjne urządzenia laserowe właśnie z takim owłosieniem radzą sobie najlepiej. Przykładem może być Light Sheer, laser, który automatycznie dobiera poziom i natężenie siły wydzielanych wiązek, które idealnie wpływają na melaninę, czyli główny barwnik włosków. Z każdym kolejnym zabiegiem te stają się coraz jaśniejsze, aż wreszcie znikają bezpowrotnie. Co więcej, Light Sheer jest urządzeniem idealnym dla osób, które obawiają się bólu czy dyskomfortu podczas przeprowadzanych zabiegów. Laser posiada specjalną nakładkę chłodzącą, która działa jak naturalny znieczulacz. Dzięki temu nawet depilacja laserowa bikini i innych wrażliwych partii ciała przebiega łagodnie.

 

Zobacz także:
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*